S.NO ÜNVANI ADI SOYADI  
1 Kaymakam Tahir ŞAHİN
MAHALLİN EN BÜYÜK KOMUTANI,  GARNİZON KOMUTANI
2 Garnizon Komutanı Yarbay Türker ALTINGÖZ
İLÇE BELEDİYE BAŞKANI 
3 Belediye Başkanı Eyüp YILMAZ
CUMHURİYET BAŞSAVCISI- ÜNİVERSİTE (MESLEK YÜKSEK OKUL)REKTÖRLERİ- DOÇENT- BARO TEMSİLCİSİ
4 Cumhuriyet Başsavcısı Soner HİÇDURMAZ
5 Meslek Yüksek Okul Müdürü Yrd. Doc. Dr. Engin GÜR
6 Savcı Selami ÇOLAK
7 Hâkim  Mehmet Şerif AKTÜRK
8 Hâkim Halil YILMAZ
9 Baro Temsilcisi Av. Emine GÜNEY
İLÇE GENEL KOLLUĞUN EN ÜST AMİRLERİ
10 İlçe Jandarma Komutanı V. J.Kd.Bçvş. Tarkan KANRA
11 İlçe Emniyet Müdürü Onur ÇALIŞKAN
KAYMAKAMLIKÇA BELİRLENECEK SAYIDA, GARNİZON KOMUTANINCA
TESPİT EDİLECEK SİLAHLI KUVVETLER MENSUPLARI
12 Myn.Asb.Kd.Bçvş. Murat FİLİZ
13 Topçu Asb.Kd.Bçvş. Metin ÇETİN
14 J. Asb.Kd.Bçvş. Tarkan KANRA
                             NOTER 
15 Lâpseki Noteri Türkan GÜNEY
İKTİDAR PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
16 Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Halil ÖZER
ANA MUHALEFET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
17 Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Abdul Kadir ÖZEREN
TBMM'DE GRUBU BULUNAN DİĞER PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI
18 Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Hüseyin DOĞAN
RESMİ GAZETEDEKİ BAKANLAR KURULU LİSTESİNDEKİ SIRAYA GÖRE BAKANLIKLARIN BÖLGE VE İLÇE TEŞKİLATINDAKİ AMİR, BAŞKAN VE MÜDÜRLERİ, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENECEK İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM OKUL MÜDÜRLERİ
BAŞBAKANLIK MENSUPLARI
19 İlçe Müftüsü İbrahim SEZGİN
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI MENSUPLARI
20 Sosyal Yar. ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ayhan GÜLER
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI MENSUPLARI
21 Kadastro Mühendisi  Naci EKİN
22 Tapu Sicil Müdürü Ahmet KARATOSUN
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI MENSUPLARI
23 Sosyal Güvenlik Kurumu İlçe Müdürü Müzeyyen YESUGEY
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI MENSUPLARI
24 Uludağ EDAŞ Lâpseki Şefi Serhat KUTLUER
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI MENSUPLARI
25
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe
Müdür V. 
 Zafer ÇELİK
GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI MENSUPLARI
26 Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdür V. Latif CANDAN
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI MENSUPLARI
27 İlçe Yazı İşleri Müdürü Hasan KARA
28 İlçe Nüfus Müdürü  Muhsin YEĞİNOĞLU
29 İlçe Özel İdare Müdürü Ahmet ALKAN
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI MENSUPLARI
30 İlçe Kütüphane Memuru Selver BOZCAADA
MALİYE BAKANLIĞI MENSUPLARI
31 İlçe Malmüdür V. Ahmet ORUÇ
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MENSUPLARI
32 İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat YILMAZ
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI MENSUPLARI
33 Lâpseki Orman İşletme Şefi Evren ARIK
34 Umurbey Orman İşletme Şefi                                                 Ferhat ÖZBEK
SAĞLIK BAKANLIĞI MENSUPLARI
35 İlçe Sağlık Müdürü Dr. Demet KELLECİ
36 Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Gökhan BAŞTÜRK
ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI MENSUPLARI
37 PTT Müdürü  Engin KARAMAN
KAMU BANKALARININ MÜDÜRLERİ, KİT VE TRT ÜST YÖNETİCİLERİ
38 Ziraat Bankası Lâpseki Şube Müdürü Gürsel ÖNDER
39 Halk Bankası Lapseki Şube Müdürü Mustafa YÜKSEL
TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNDE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI
40 Demokrat Parti İlçe Başkanı Yüksel ÜSTANALP
41 Adalet Partisi İlçe Başkanı Mehmet Kemal SERT
42 İyi Parti İlçe Başkanı                 Yakup UZUN
İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ VE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
43 Genel Meclis Üyesi AK PARTİ Tayfun SEVİM
44 Genel Meclis Üyesi AK PARTİ Hasan ENGİN
45 Genel Meclis Üyesi MHP Ali KOLTUK
46 Belediye Meclis Üyesi AK PARTİ Muammer TEMEL
47 Belediye Meclis Üyesi AK PARTİ Sevda KILIÇ
48 Belediye Meclis Üyesi AK PARTİ Hakan GENÇ
49 Belediye Meclis Üyesi AK PARTİ Metin YILMAZ
50 Belediye Meclis Üyesi AK PARTİ Mehmet SAĞLAM
51 Belediye Meclis Üyesi AK PARTİ Mehmet KEHYE
52 Belediye Meclis Üyesi MHP Necati YALÇINKAYA
53 Belediye Meclis Üyesi MHP İhsan AKYOL
54 Belediye Meclis Üyesi MHP Aynur KURT
55 Belediye Meclis Üyesi MHP Abdullah DİNDAR
56 Belediye Meclis Üyesi CHP Nilüfer SOYUPAK
İLÇE MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRLERİ İLE DİĞER OKUL MÜDÜRLERİ
57 Şube Müdürü Zafer ÇELİK
58 Şube Müdürü Aydın Şafak KILIÇARSLAN
59 Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Engin TOPAL
60 Hüseyin Akif Terzioğlu Lisesi Müdürü Abdullah YAVUZ
61 İçdaş Çib.Metem Lisesi Müdürü Levent UYSAL
62 Plevne Orta Okulu Müdürü İbrahim DURGUN
63 25 Eylül İlkokulu Hakkı GÜZEL
64 Şehit Hüseyin Çetin İmam Hatip Okul Md. Kemalettin KOCAOĞLU
65 Faik Güngör Ana Okulu Müdürü Seda ÖNÜR
66 Eçialan İlk/Ortaokulu Müdür V. Kadir ELMAS
67 Umurbey Ortaokulu Sezgin TUNA
68 Adatepe Ortaokul Müdürü Gülçin SUÇSUZ
69 Adatepe İlkokulu Müdür V. İbrahim SEVİLİR
70 Çardak İlk/Ortaokul Müdür V. Abdul Vasi ÇETKİN
71 Umurbey İlkokul Müdürü Ahmet AKYOL
72 İsmail Baykurt İlk/Ortaokulu Müdürü Zafer ÇELİK
73 Halk Eğitim Merkezi Müdürü                                                       Nurettin YİĞİT
74 Lap. Mot. Taş. Sür. Kurs Meliha AŞKIN
75 Özel Odak. Rehabilitasyon  Yağmur YELKENCİOĞLU
76 Öğretmenevi ve Aso Müdürü Durmuş YAYLACI
MESLEKİ KURULUŞ TEMSİLCİLERİ
77 Ziraat Odası Başkanı İsmail SEVİM
78 Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Cengiz TEOMAN
79 Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Cengiz TEOMAN
80 Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İbrahim ERGİN
BASIN MENSUPLARI AJANSLAR, ULUSAL GAZETE VE TV TEMSİLCİLİKLERİ
81 DOĞAN HABER AJANSI Orhan AKTUĞ
82 ANADOLU AJANSI Ercan ÖZÇETİN
83 İHLAS HABER AJANSI Mustafa UÇMAZ
ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ
84 Denizbank Müdürü Recep GÜLTEKİN
85 Türkiye İş Bankası Müdürü Emin AVSEREN
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEKLER
86 Türk Hava Kurumu Şube Başkanı Ali Özkan ALDEMİR
87 Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Şenay KILIÇ
88 Lapseki Ensar Vakfı Başkanı         Sadettin TURAN